21 lieknėjimas

Taip pat stengiausi nepraleisti pusryčių. Jau per pirmą parą atsikračiau 2 kilogramų — buvau labai laimingas ir tai motyvavo tęsti.

Per devynias savaites – minus 37 kilogramai

Besibaigiant 21 dienos iššūkiui naujomis Dovilės kūno formomis stebėjosi ir žavėjosi ne tik jos kurį laiką nematę pažįstami, bet ir būnantys šalia kiekvieną dieną. Per tris savaites erių žurnalistė, radijo laidų ir renginių vedėja Dovilė be jokių 21 lieknėjimas atsikratė 5 kilogramų, ji džiaugiasi ir 4 centimetrais plonesniu liemeniu, dailesnėmis rankų bei kojų linijomis.

jau tinka bet nori sulieknėti

Per antrąjį etapą ji taip pat nė karto nepasiguodė, kad sudėtinga laikytis mitybos specialisto sudaryto mitybos plano, kasdien kruopščiai ruošti iki tol nebandytus patiekalus. Ji netgi patyrė džiuginantį virsmą — iš pelėdos virto vyturiuku ir jau ankstyvą rytą nubusdavo pilna energijos pradėti naują dieną.

Nors iš laimės nešokinėjau, kai visi sušius dorojo, o aš savo jogurtėlį gėriau, bet turėjome dar 21 lieknėjimas temą pokalbiui, net draugės vyras įsitraukė į pašnekesius apie lieknėjimą.

svorio netekimas liemenėlės dydžio pokytis

Dovilė prisipažįsta, kad sportuoti nemėgsta, nes jai tai… tiesiog nuobodu. Ji galėtų šokti, tačiau tai daryti vienai irgi nepatinka… Vis dėlto moteris supranta, kad tai labiau pasiteisinimai, ir nenueiti į sporto salę priežastį ji visada suras. 21 lieknėjimas nors vis dar sunku prisiversti pasitiesti kilimėlį ir daryti asmeninio trenerio užduotus pratimus, aktyvaus gyvenimo įpročiai akivaizdžiai tampa neatsiejama Dovilės gyvenimo dalimi — ji įsigijo dviratį ir tikrai nelaiko jo užrakinusi sandėliuke.

ar galite numesti svorį per 2 savaites

Lieknėsiu 21 lieknėjimas pirmadienio! Pasak gydytojos dietologės doc. Editos Gavelienės, dažnai žmonės atidėlioja šį procesą — nuo pirmadienio, nuo atostogų, po atostogų.

  • Pavyko atsikratyti 21 kilogramo ir alaus pilvo: valgymo įpročiai pasikeitė neatpažįstamai
  • Lieknėjimas ir nutukimo gydymas, III dalis
  • Taip elgiasi garsenybės — bet Jums taip daryti neverta.
  • Lengvai numesti svorio natūraliai
  • Daugeliui šie žodžiai siejasi su badavimu, neskaniu, prėsku maistu, savęs varžymu ir kančia.

Taip yra todėl, kad dažnai sprendimas lieknėti būna susijęs su buvusiomis patirtimis, lydimomis nelabai malonių pojūčių koreguojant svorį. Ji neslepia seniai galvojusi, kad reikia susitvarkyti savo kūno linijas.

  • Svarbūs lieknėjimo patarimai kiekvienam
  • Lieknėjimas - LRT
  • Besibaigiant 21 dienos iššūkiui naujomis Dovilės kūno formomis stebėjosi ir žavėjosi ne tik jos kurį laiką nematę pažįstami, bet ir būnantys šalia kiekvieną dieną.
  • Sulieknėti 26 m
  • Lieknėjimas ir nutukimo gydymas, arba būdai, kaip numesti svorio.

Atsikratyti papildomų kilogramų Dovilė bandė ne kartą. Tačiau ji akcentuoja, kad jokiais būdais negalima praleisti nė vieno valgymo per dieną.

saugiai mesti svorį nėščia

Gavelienės teigimu, sportas būtinai turės 21 lieknėjimas Dovilės gyvenime, kad būtų palaikomas kūno tonusas. Jos nuomone, nepasitenkinimas savo kūnu Dovilei kilo ne dėl riebalinio audinio pertekliaus, o dėl tonuso nebuvimo.