Artišoko lieknėjimas

Virtų artišokų be druskos kalorijų kiekis yra 53 kcal. Artišokas turi diuretikų ir detoksikacines savybes, didina priemaišų pašalinimo greitį ir skysčio perteklių organizme.

Yra tikrai nemažai žmonių linkusių persivalgyti, valgančių pernelyg riebiai ar nereguliariai ir paskubomis.

Tačiau daugelis žmonių to nežino Tai daržovių lapai, kuriuose tikrai yra daug privalumų visam organizmui, nes jie yra neišsenkantis geležies, magnio, kalio, fosforo ir B tipo vitaminų šaltinis. Kai tai žinote, aš tikiu, kad daugelis iš jūsų užduos sau šiuos dalykus. Žinoma, taip.

Dėl to dažnai kyla virškinimo sutrikimų, kurių nereta priežastis — nepakankamas riebalų skaidymas žmogaus organizme. Kepenys gamina tulžį, artišoko lieknėjimas skaido riebalus. Jeigu maiste yra daug riebalų arba nepakankama kepenų veikla, tulžies gali nepakakti, o tada maisto riebalų skaidymas lėtėja.

Dėl šių nesuskaidytų riebalų tenka gerokai didesnis krūvis skrandžiui, žarnynui ir širdžiai. Sutrinka virškinimas, atsiranda pykinimas, pilvo pūtimas, užeina nemalonus pilnumo jausmas.

artišoko lieknėjimas

Kraujyje padaugėja cholesterolio. Riebalų perteklius prikimba prie kraujagyslių sienelių, o dėl to formuojasi aterosklerozė. Pablogėja ir žmogaus išvaizda — dėl riebalų pertekliaus tunkama, daugėja riebalų sankaupų ant pilvo ir šlaunų.

Be to, kad taip pat laikoma tonikuotu ir afrodiziaciniu maistu, artišokas turi klinikinių požymių, apimančių cholesterolio kiekio sumažėjimą ir gliukozės reguliavimą dėl jo lapuose esančios medžiagos cinaropicrinoskuri skatina tulžies ir skrandžio sekreto padidėjimą. Pažiūrėkite, koks yra artišokas.

BOTADYN Artišoko dražetėse esančių biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas skatina tulžies išsiskyrimą ir šitaip gerina riebalų skaidymą. Dėl to pagerėja skrandžio artišoko lieknėjimas žarnyno veikla.

  • Šie maisto produktai padės numesti svorį Bezzia
  • Maisto papildas BOTADYN ARTISOKO, dražečių - Camelia

Mat nemalonus pilno pilvo jausmas, pilvo pūtimas ir kiti skrandžio ir žarnyno artišoko lieknėjimas gali pasireikšti dėl sunkiai virškinamo maisto. Artišokas padeda mažinti cholesterolio koncentraciją kraujyje, nukenksminti nuodingus šlakus.

artišoko lieknėjimas

Todėl kiekvieną kartą, kai riebiai valgote, išgerkite 1 — 3 dražetes — ir maistas vėl pradės teikti Jums malonumą. Netgi, jeigu kiekvienąkart valgydami išgersite tik vieną dražetę, ji suaktyvins riebalų skaidymą ir padės išlaikyti gerą figūrą.

artišoko lieknėjimas

Artišokas Cynara scolymus L. Jų nepatariama vartoti sergantiems skrandžio opalige, kai yra tulžies latakų nepraeinamumas ar žmogus yra alergiškas graižažiedžiams augalams. Rekomenduojamas vartojimas: gerti nekramtant po dražetes 3 kartus per dieną, 15 - 30 min prieš valgį.

Užsigerti pakankamu kiekiu skysčio.

artišoko lieknėjimas

Pakuotėje yra dražečių. Maisto papildas.

Salotos su marinuotais artišokais aprašymas Pasaulyje yra daugiau nei artišokų genties rūšių, tačiau maistinė vertė yra tik apie 40 rūšių, dažniausiai naudojamos dvi rūšys - sėjos artišokas ir ispanų. Nors ir laikomas daržove, artišokas yra pieno erškėčio rūšis. Šis augalas kilęs iš Viduržemio jūros ir šimtmečius buvo naudojamas kaip vaistas. Artišokai padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir gerina virškinimą; gerai širdžiai ir kepenims.

Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas nėra įvairios visavertės mitybos pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. KG, D Ehrenkirchen, Vokietija.

artišoko lieknėjimas