Lieknėjimo grafika, Lieknėjimo grafikas

Mergina, ėmusi stambėti, nusipirkdavo naujų drabužėlių, tačiau greitai suprasdavo, kad į juos tiesiog nebetelpa. Stiklinės vonios Zalmanova m. Juk lieknėjimo tikslas ne tik pasiekti reikiamą svorį, bet ir išmokti gyventi taip, kad netekti kilogramai nebesugrįžtų.

Gydytoja: Žana Antonova Buvau savo gydytojai dietologei prisižadėjusi ją parašyti, bet vis neradau laiko. Dabar, kai praėjo metai lieknėjimo grafika mano nuotykio pradžios, kartais pasijaučiu taip, lyg pati būčiau gydytoja.

Visi mano draugai jūs lieknėjimo grafika supratote, ne tik draugės! Ir man jau pabodo visiems kartoti, kad negaliu konsultuoti, mielieji žmonės, lieknėjimo klausimais, nes nesu šios srities specialistė. Taip, sulieknėjau 12 ar 13 kg galbūt per pusę metų tikrai neskaičiavaubet tai mano sėkmės istorija.

Lieknėjimo vektorius. KINEMATIKA Vektorinis taško judėjimo aprašymo būdas

Viskas prasidėjo lygiai prieš metus. Man nuo svorio pradėjo trikti sveikata, jis ėmė augti nekontroliuojamai, pajutau, kad tiesiog dūstu nuo jo. Buvo gražus pavasaris, švietė skaisti saulė, buvo gera nuotaika, stovėjome su drauge šviečiant raudonam šviesoforo signalui sankryžoje, ir aš ryžausi paskambinti.

Gydytoja skyrė konsultacijos dieną. Lieknėjimo grafika mena, kad ji manęs dar klausė, ar tikrai turėsiu valios. Sako, aš nuoširdžiai atsakiusi, kad ne, bet juk galiu pabandyti. Kai nuėjau konsultacijos, pirmiausia mane pasvėrė ir t. Gydytoja išklausė, koks mano gyvenimo būdas, kokia dienotvarkė, kaip maitinuosi, kokius produktus mėgstu, ir jau bekalbėdama su ja ėmiau suprasti savo maitinimosi klaidas.

Posts navigation

Nieko nepiršo, nieko neįrodinėjo, paprašė pagalvoti, ar noriu mitybos plano juk ir jai tvirtinau, kad esu visiška bevalė, be to, visiškai negaminu. Sutikau ir užsirašiau konsultacijos kitam kartui, man atrodė, kad dabar jau gėda trauktis iš mūšio lieknėjimo grafika.

Autorius: Žmonės. Iki šiol nei vienam iš projekto dalyvių numesti kilogramai nesugrįžo, atvirkščiai, kai kurie iš jų sėkmingai tęsia savo lieknėjimo kelią. Ką darė projekto dalyviai?

Gavusi mitybos planą truputį išsigandau, į parduotuvę pirkti produktų ėjome kartu su vyru aš nemėgstu gaminti! Jis man iš pradžių ir gamino.

Svorio metimo lentelė su grafiku

Palaikė mane visa šeima, kolegės ir net kavinės, kurioje kasdien valgome, barmenė nuostabioji Diana. Tikrai nesisvėriau kiekvieną dieną, nes nieko nesitikėjau.

lieknėjimo grafika ar sūkurinė vonia padeda numesti svorį

Kai nuėjau pas gydytoją konsultacijos, negalėjau patikėti savo ausimis ir akimis, kad buvau numetusi 6 kg. Svarbiausia, kad tai buvo ir vidiniai riebalai apie tokius aš anksčiau net nebuvau girdėjusi!

Per 9 savaites lieknėjimo projekto dalyviai neteko 66 kilogramų svorio

Jaučiausi sustiprėjusi, negalėjau lieknėjimo grafika vietoje, atsirado noro nuversti kalnus. Mano kolegė, kuri buvo visada šalia, net supykdavo ant manęs, kai per miestą norėdavau eiti net per lietų.

Kodėl vektorinė grafika?

Nustojau užkandžiauti, atsirado tvarka mano gyvenime — valgyti 3 kartus per dieną tomis pačiomis valandomis, plius 2 užkandžiai.

Pirmą mėnesį valgiau griežtai pagal grafiką nustatytomis porcijomis, jos buvo tokios didelės, kad kolegės ir lieknėjimo grafika šeima ir vėl stebėjosi, kur man ir telpa.

O tada aš patikėjau, kad tikrai galiu atgauti savo svorį, kurį turėjau iki nėštumo. Gydytoja mane patikino, kad tai tikrai įmanoma. Nusprendžiau ir toliau laikytis sveikos mitybos principų. Kai po mėnesio grįžau į darbą, visi išsižiojo iš nuostabos.

Buvau dar labiau sulieknėjusi.

lieknėjimo grafika žindanti ir liekninanti arbata

Gydytoja man pasakė, kad nebėra dėl ko daugiau pas ją vaikščioti, nes mano KMI jau neberodo antsvorio. Valio, aš išmokau valgyti!

Lieknejimo ir sveikatingumo centras

Tai ir buvo mūsų abiejų svarbiausias tikslas. Ko tik aš neprisiklausiau lieknėjimo grafika. Kad man oda nukars. Ir to neįvyko!

lieknėjimo grafika ar tu degini riebalus miegodamas