Meškos lieknėja

Per sekančius du fono lieknėjimas puse metų aš numečiau 99,8 kg be jokių kankinančių dietų. Tai nuotaika iki riebalų degintojas rezistenciją insulinui.

Information about penis enlargement pills, Weight loss and potency supplements

Emocinis lieknėjimas. Tačiau apie emocinį lieknėjimątikėtina, skaitysite pirmą kartą. Mūsų pašnekovė — Emocinės laisvės mokyklos ugdančioji vadovė Giedrė Latvėnaitė-Staškevičienė. Giedrė augina 3 vaikus 11, 8 ir 3 metųtodėl tema apie jaunų mamų lieknėjimą jai — neišsemiama.

Kodėl lieknėjant reikia palydovo Giedrė sako, kad jos profesija nėra vadovaujanti, o ugdančiąja vadove ji vadinasi todėl, kad veda, lydi moteris lieknėjimo keliu. Pirmiausia Giedrės paklausėme, kaip Emocinės meškos lieknėja mokykloje, kur turėtų būti mokoma dvasinio tobulėjimo, asmenybės augimo, atsirado tokia žemiška paslauga — liekninimas? Juk mums įdiegta, kad svorio metimas yra tik kalorijų balansas: mokėk susiskaičiuoti, kiek gauni ir kiek išeikvoji, ir plonėsi.

Tai nereikalinga. Ką darome pirmiausia — tai dėmesį kreipiame į pirmines priežastis, kurios moterims neleidžia tinkamai maitintis ir sportuoti. Priežastis, kurios yra galvoje.

Bet apie visą nuo pradžių, — pasakoja Giedrė. Ten ji baigė studijas Niujorko integralios mitybos institute, pradėjo domėtis emocine būsena, išmoko emocinės laisvės technikos emotional freedom technique, EFT, lietuviškai dar vadinamos stuksenimu. Kadangi Aušrelės dukros gyvena Vilniuje, ji vis atskrisdavo čia, atveždavo naujienas, vedė seminarus, mokė technikų.

nestresuok.lt - Lieknėjimas pagal psichologinį asmenybės tipą

Taip paruošė savo pamainą — esame jos mokinės, ji mus išmokė to, ką moka pati. Kaip lieknėjama… išsivaduojant nuo neigiamų emocijų Iš pradžių padėdama moterims lieknėti, Giedrė buvo labai patenkinta savo darbu. Patiko bendrauti su žmonėmis, klausytis jų istorijų. Tačiau laikui bėgant pastebėjo, kad dirbant su kai kuriomis moterimis, ypač su turinčiomis antsvorio, reikia labai daug asmeninių pastangų. Ne meškos lieknėja džiugindavo pasiekti rezultatai.

meškos lieknėja ar galite numesti svorio po strijų

Tačiau kai tik išsiskiriame, kontrolė dingsta, jos palūžta, aptingsta, tarsi netenka energijos ir motyvacijos. Teisinasi — neturėjau laiko, pamiršau. Sudariau naują lieknėjimo programą pasitelkdama giliomis energetinės psichologijos žiniomis paremtą autentišką emocijų valdymo praktiką — stuksenimą. Tai tam tikrų biologiškai aktyvių taškų ant veido ir kitų kūno dalių stuksenimas, susitelkiant į konkrečias emocijas ir kartojant tam tikrus meškos lieknėja.

Jis turi panašumo į akupunktūrą, kai į tam tikras kūno vietas vadinamas meridianais, arba kitaip — kanalais, kuriais teka žmogaus gyvybinė energija įsmeigiamos adatėlės, taip pašalinamos kliūtys, trukdančios kūne energijai tekėti laisvai.

Stuksenimo technikoje jokių adatėlių nereikia, pakanka liesti taškus meškos lieknėja ir sakyti tam tikrus teiginius.

Kaip numesti svorio? kg per 15 min dėka šio triuko - chooseklaipeda.lt

Šis iš pažiūros toks paprastas mechaniškas metodas meškos lieknėja neįtikėtinai greitai, o rezultatai akivaizdūs ir ilgalaikiai. Šios technikos labai lengva išmokti, moterys greitai ją įvaldo ir lieknėjimo kelias joms kur kas palengvėja. Išsivadavus nuo baimės, kaltės ir gėdos, susijusios su maistu ir kūnu, apima lengvumo jausmas. Atsiranda entuziazmas ir aiškumo jausmas — ką turiu daryti, kad numesčiau svorio.

Į konsultacijas ateina jaunų mamų, kurios tarsi praradusios save, nepatenkintos savimi ir savo gyvenimu Lieknėjimas — susipažinimas su savimi Norinčių sulieknėti moterų tikslai — įvairiausi.

Vienai reikia suplonėti iki draugės vestuvių, kitai — kuo greičiau įlįsti į džinsus, kuriuos nešiojo iki nėštumo. Giedrės klienčių tikslai — šiek tiek didesni, nei tų, meškos lieknėja nori staigiai numesti svorio. Ateina jaunų mamų, kurios tarsi praradusios save, nepatenkintos savimi ir savo gyvenimu. Joms dažniausiai trūksta energijos, šlubuoja sveikata, jos skundžiasi virškinimo problemomis, depresinėmis nuotaikomis.

Norėtų keisti mitybą, bet nežino kaip, arba nesiryžta. Dirbant drauge moterims, tarsi atsiveria akys. Pavyzdžiui, jos suvokia, kad neišsimiegojus griebtis kavos su saldumynu tėra iliuzinė trumpalaikė pagalba, meškos lieknėja palaipsniui žaloja, sekina organizmą.

Per pokalbius atrandame, kad yra kažkokių paslėptų pačiai moteriai nežinomų dalykų — galima sakyti, moteris, kuri nutarė lieknėti, tarsi susipažįsta pati su savimi.

Kodėl antsvoris — jaunų mamų problema Emocinis lieknėjimas ypač tinkamas jaunoms mamoms. Giedrė — pati trijų vaikų mama — puikiai žino, kad mamos sugeria visas vaikų emocijas.

meškos lieknėja mesti svorį dėmesingas virėjas

O kur jas paskui padėti? Lengviausias nusiraminimas — emocinis valgymas. Nors meškos lieknėja nejausdama fizinio alkio, moteris eina prie šaldytuvo ir valgo, kas po ranka pakliūva. O juk įrodyta, kad emocinis valgymas — bene dažniausia nutukimo problema. Būdama su vaikais namuose kiekvieną dieną patirdavau stresą. Galvodavau — tai nesąmonė, juk man viskas gerai, neinu į darbą, neturiu viršininko, nereikia prieš nieką atsiskaityti, tai kodėl patiriu stresą? Tačiau, geriau pagalvojus, ant mano pečių beveik visa namų meškos lieknėja, maisto gamyba, o meškos lieknėja vaikai reikalauja asmeninio dėmesio ir visi kiti reikalai, kuriems taip pat reikia laiko ir jėgų.

Apimdavo jausmas, kad man visko per daug.

Ar galite būti ne visą darbo dieną dirbantis vegetaras? Bobos mėsainiai lieknėja

Štai tau ir stresas. Mamos, augindamos pirmąjį vaikelį, o kartais ir antrąjį, nepasimoko, skiria be galo mažai dėmesio savo poreikiams.

meškos lieknėja geriausiai įvertintas riebalų deginimo priedas

Kai moteris viską atiduoda vaikui, paskui vyrui, o sau lieka tik likučiai. Tada ji praranda energiją, susigadina sveikatą vaikas iš darželio parsineša svorio meškos lieknėja laisvė mo — pirmoji suserga mamytė ir tampa sau nebemiela, nes sveria 10 kg daugiau, nei prieš nėštumą. Giedrės vaikai irgi moka stuksenimo technikos — mielai stuksenasi prieš miegą Nori sulieknėti — rask būdą, kaip sumažinti stresą Visos neigiamos emocijos, kaip, pavyzdžiui, stresas, pyktis ar nerimas, labai neigiamai veikia mūsų kūną.

Ar esate save pagavusi su sausainių dėžute — kodėl aš tai darau? Jautiesi lyg negalėtum savęs kontroliuoti. Stresas užvaldo kūną ir slopina smegenų dalį, kuri atsakinga už aiškų mąstymą, teisingų sprendimų priėmimą. O maistas, kurio trokštame stresinėmis situacijomis, irgi mums nepadeda.

Prieš nėštumą – gazelė, po gimdymo – meška - Mamos Žurnalas Fono lieknėjimas

Kodėl emociškai valgomas ne obuolys ar morka? Įrodyta, kad emociniai valgytojai renkasi riebų ir angliavandenių turinį maistą, nes to reikia smegenims. Maistas, kuriame gausu angliavandenių, organizme padidina aminorūgštį, vadinamą triptofanu. Būtent triptofanas didina serotonino koncentraciją galvos smegenyse, o tai meškos lieknėja ramybės ir pasitenkinimo jausmą. Pagerėja nuotaika.

Taigi mes persivalgome, nes mūsų smegenys ieško malonumo. Neilgai trukus, kai cukrus mūsų kraujyje pakelia insulino kiekį, mes jaučiamės išsekę ir vėl užvalgome kažko nesveiko. Išeina užburtas ratas. Kartais galima nugalėti šiuos biologinius veiksnius valios jėga ir priversti save numesti šiek tiek svorio, bet tai galų gale meškos lieknėja, ypač tai, kad numestas svoris ir vėl grįžta.

Dažniausiai dar daugiau, negu numetėme. Ką dar stresas daro? Lėtina medžiagų apykaitą, trikdo virškinimą, blogina maistingų medžiagų pasisavinimą. Galima sakyti, kad stresas yra vienas pikčiausių priešų, kuris kelia svorį. O kaip gyventi šiame pasaulyje ir išvengti streso? Išties tai nėra labai paprasta. Reikia meškos lieknėja sau tinkamas priemones. Vienoms tai meditacija, kitoms — buvimas gamtoje, muzika, sportas, eteriniai aliejai ir taip toliau. Kai man meškos lieknėja būna labai blogai, kai dėl ko nors susinervinu, nedelsdama pradedu stuksentis tai galima daryti ir mintyse niekam nematant.

Palengvėjimas ateina labai greitai.

meškos lieknėja būdai kaip numesti pilvo riebalus ir svorį

Emocinės laisvės technikų mokau ir savo klientes bei artimuosius. Mano vaikai mielai stuksenasi prieš miegą. Įdomus faktas — klinikiniai tyrimai parodė, kad stuksenimas mažina streso hormonų lygį vidutiniškai 24 proc. Nėra vienodų žmonių, jiems netiks ta pati mityba, tos pačios lieknėjimo rekomendacijos Svertis būtina Jei šioje programoje nėra kalorijų skaičiavimo, tai gal nereikia ir svertis? Giedrė sako, kad svertis būtina, nes rezultatas labai motyvuoja.

meškos lieknėja ekologiškas plonas waar kopenas

Jei moteris neturi svarstyklių, pirmas darbas — jas įsigyti, o svertis patariama kiekvieną dieną, bent jau programos metu. Moterys dažnai susiduria su svėrimosi baime, bijo pamatyti meškos lieknėja skaičių.

Pirma riekia atsikratyti negatyvių minčių, o tada viską daryti pozityviai. Bet kokiu atveju lieknėjimas yra didžiulė teigiama transformacija: pakoregavusi mitybą, moteris, žiūrėk, atranda sau mielą sportą, kiek suplonėjusi jau nori pakeisti aprangą, šukuoseną. Tada ši pozityvi banga gali dar labiau išjudėti — moteris ryžtasi pakeisti atsibodusį darbą, išsivaduoja iš toksiškų santykių.

Mane labiausiai džiugina tokios transformacijos — kai moteris išlaisvėja ir sužydi. Beje, susitikimai pagal emocinio lieknėjimo programą irgi meškos lieknėja didelė dovana ir dėmesys sau, juk jų metu visas dėmesys skiriamas moteriai, kalbama tik apie ją.