Miegant lieknėjama. Grožio paslaptys ir patarimai

Norėdami numesti svorį miegodami, turime stengtis miegoti kokybiškai, kartu su vidutiniškai 8 valandomis. Didelis cukraus vartojimas prisideda ir prie širdies, kraujagyslių ligų atsiradimo, dantų gedimo ir žinoma, nutukimo.

miegant lieknėjama ec stack ir riebalų degikliai

Pasak mitybos specialisto miego trūkumas svorį įtakoja dvejopai. Liekniems žmonėms, miego trūkumas ir jo sukeltas stresas organizmui dar mažins svorį.

Linkusiems priaugti svorio miego trūkumas, kaip tik skatina svorio priaugimą.

miegant lieknėjama pašalinti riebalus aplink kasą

Visos moterys dalyvavo tose pačiuose užsiėmimuose. Tarp jų buvo vienas ryškus skirtumas: vienos iš jų turėjo galimybę kiekvieną naktį miegoti bent po 7 val.

  • Svorio netekimas tinkamiausias
  • Pasak mitybos specialisto miego trūkumas svorį įtakoja dvejopai.

Pavojingiausias svorio kontrolei yra ėjimas miegoti per vėlai Jei einame miegoti po 22 ar po 23 val. Šis noras atsiranda, net jei prieš tai suvalgėme tinkamus pusryčius, pietus ir vakarienę sakykim 19 val, po 22 val.

Idealus variantas laiku atsigulti ir tą norą valgyti pramiegoti.

miegant lieknėjama kūno plonas vaistažolių efek samping

Jei miegą nuvėliname sukuriame sau iš karto aibę problemų: Miegas labai svarbus lieknėjant, jis gali padėti sulieknėti arba miego trūkumas gali trugdyti lieknėjimui a Kai pradedame užkandžiauti vėlai vakare, dėl dienos nuovargio, streso ir sumažėjusios savikontrolės ypač prie to prisideda valgymas prie TV, kompiuterio ir pan. Kadangi organizmas vakare gauna daug kalorijų, o sunaudoti jų nėra kur, visas vakarinis maistas keliauja į riebalus.

Tad vėlyvas ėjimas miegoti ir valgymas vakare smarkiai miegant lieknėjama prie svorio augimo.

5 dalykai, kuriuos būtina keisti, jei norite sulieknėti

Jei vakare prisivalgome, organizmas priverstas virškinti maistą, o valymo ir kūno regeneracijos darbus nukelti ateičiai. Praktiškai tai pajaučiame kai po gero pavalgymo vakare naujųjų metų, gimtadienio miegant lieknėjama mums sunku keltis, akys užtinusios, burna apsivėlusi, tai reiškia organizmui sutrukdėme tinkamai pailsėti ir susitvarkyti.

  • Svorio netekusi nutukusi moteris
  • Miegas padeda lieknėti Miegas padeda lieknėti Naujausiuose užsienio medicinos žurnalų numeriuose knibždėte knibžda straipsnių apie tai, kad miego trūkumas skatina nutukimą arba, kitaip sakant, žmonės, kurie gerai išsimiega yra lieknesni.

Tačiau prasta savijauta iš ryto po prisivalgymo vakare tik menka smulkmena, tai rodiklis, kad organizmas naktį neturėjo galimybės tinkamai atlikti valymosi ir atsinaujinimo procesų.

Tad vėlai eidami miegoti ir piktnaudžiaudami maistu vakare, turėsime prasčiau atrodančia odą, silpnesnius plaukus, mažesnius raumenis ir daugiau riebalų.

Miegas padeda lieknėti

Kitaip sakant tokiu būdu spartiname savo organizmo senėjimą. O nesuvalgyti pusryčiai mums programuoja didesni alkio jausmą ir persivalgymą vakare.

miegant lieknėjama 310 svarų svorio metimas

Taip užvedame žalingą sveikatai blogų įpročių ratą. Tai ne tik skatina svorio didėjimą, bet ir ženkliai didina miegant lieknėjama susirgti įvairiomis ligomis, ypač širdies ir kraujotakos sistemos. Ilgai neinantiems miegoti gręsia ir psichikos problemos, ir išsekimas Pasak kai kurių mokslinių tyrimų ir net ajurvedos mūsų kūnas ilsisi nuo maždaug 12 iki 3 val.

Tačiau mūsų psichika ilsisi nuo maždaug 22 val.

miegant lieknėjama pilvo riebalų netekimo operacijos

Jei mes nuolat einame miegoti miegant lieknėjama 12 val nakties, nors mūsų fizinis kūnas pailsi, tačiau mūsų psichika neturi galimybės tinkamai atsigauti. Todėl ilgo naktinėjimo rezultatai būna padidėjęs jautrumas aplinkos dirgikliams, nervingumas, net pykčio protrūkiai, koncentracijos stoka, sumažėjusi streso tolerancija, galimos depresinės būklės ir mūsų valios susilpnėjimas.

Visi šie neigiami psichikos pokyčiai tiesiogiai įtakoja mūsų sugebėjimą tinkamai maitintis ir dažnai skatina tiek netinkamo maisto pasirinkimą, tiek persivalgymą.

Profilaktinė žarnyno valymo praktika. \

Tad miego trūkumas, o ypač ilgas naktinėjimas vakarais ne tik silpnina mūsų sveikatą, mus sparčiau sendina, mažina darbingumą ir proto skaidrumą bet ir tiesiogiai prisideda miegant lieknėjama nutukimo. Skeptikams mitybininkas Tomas Lenart siūlo miegant lieknėjama rimtą eksperimentą: Vieną savaitę na arba trumpesnį laiko tarpą eiti miegoti vėlai vakare 1 ar 2 val nakties ir svarbiausia stebėti savo savijautą bei užsirašyti tai, kaip jaučiatės. Kitą miegant lieknėjama prieš miegą pasivaikščioti lauke, gultis 22 arryte atsikelti valandėlę ankščiau nei įprasta, bent 10 min, pasimankštinti, pasiplanuoti dienos darbus, paskaityti bent skyrelį kokios nors įkvepiančios knygos.

Lieknėjimas miegant

Taip pat miegant lieknėjama ir užsirašykit, kaip jaučiatės. Tinkamas miegas turės ne tik labai gerą įtaką jūsų svorio kontrolei, bet ir visą gyvenimą padarys spalvingesnį ir geresnį.

Miegas — Jūsų pagalbininkas metant svorį Facebook.