Aukštaūgio svorio. Mano ūkis - Pomidorai lauke

Iš raudonvaisių veislių ji labai panaši į Tarasenko jubilejnyj. Nors druską labai mėgo, sako, su laiku poreikis dingo, sūrumo tiesiog nebesinori. Juk maistas yra malkos arba kuras, o tu esi kaip pečius ir ugnis — kiek įdedi, kiek išdegini ir taip toliau. Norime patys užsiauginti, ypač ekologiškai, ir patys gardžiuotis tuo, kas užaugo.

Auginant ankstyvuosius hibridus ir veisles bei taikant aukštaūgio svorio technologiją, šį periodą galima prailginti. Veislės, hibridai Pastaruoju metu Lietuvoje vasaros nėra palankios pomidorams auginti lauke. Todėl bent jau reikėtų auginti ne vieną, o kelis pomidorų hibridus.

aukštaūgio svorio svorio netekimas dėl hormonų disbalanso

Vieną reikėtų pasirinkti tokį, kuris būtų nelepus ir atsparus temperatūrų svyravimams bei ligoms. Žemaūgiai pomidorų hibridai, skirti auginti lauke, skiriasi derėjimo ankstyvumu. Labai ankstyvi pomidorų hibridai yra Prisca vaisiaus svoris gBalca vaisiaus svoris gBeta vaisiaus svoris gBetalux vaisiaus svoris gMonica vaisiaus svoris g, aukštaūgisAukštaūgio svorio vaisiaus svoris gKamila vaisiaus svoris g.

Ankstyvieji hibridai: Blagovest vaisiaus svoris g, tinka auginti ir šiltnamyje, ir laukeKarina vaisiaus svoris gMadam vaisiaus svoris gRadek vaisiaus aukštaūgio svorio g.

Kokteilinio tipo pomidorai užvaldo daržus ir balkonus

Vidutinio ankstyvumo hibridai: Delfine vaisiaus svoris g, aukštaūgis, tinka auginti ir šiltnamyje, aukštaūgio svorio laukeFaustine vaisiaus svoris g, tinka auginti ir šiltnamyje, ir laukeTolstoj vaisiaus svoris g, tinka auginti ir šiltnamyje, ir laukeRonco vaisiaus svoris gAnita vaisiaus aukštaūgio svorio gMonito vaisiaus svoris g, pailgos formosOlan vaisiaus svoris gLa La Fa vaisiaus svoris g, tinka auginti ir šiltnamyje, ir laukeMaster vaisiaus svoris g, tinka auginti ir šiltnamyje, ir lauke.

Hibridai Karina, Monito, Olan, Ronco tinka perdirbti. Lauke tinka auginti ir daugelį lietuviškų pomidorų veislių: Laukiai labai ankstyvi, vaisiaus svoris gViltis 2 ankstyvieji, vaisiaus svoris gSlapukai vidutinio ankstyvumo, vaisiaus svoris gBalčiai vidutinio ankstyvumo, vaisiaus svoris gRyčiai vidutinio ankstyvumo, vaisiaus svoris gSvara vėlyvieji, vaisiaus svoris g. Jei prognozuojama sausa ir saulėta vasara, patartina auginti pomidorų veisles, kurių nebūtina rišti prie kuoliukų : Laukiai, Radek, Jamal, Sub-Arktik.

Priešsėliai ir auginimo vieta Pats tinkamiausias priešsėlis - daugiametės žolės.

aukštaūgio svorio elnių ragas svorio metimui

svorio metimas badmintonu tinka agurkai, moliūginės daržovės, svogūnai, morkos, kopūstai, ankštinės daržovės. Neauginkite pomidorų ten bent trejus metuskur augo bulvės, baklažanai ir paprika.

Geriausia vieta — apsaugota nuo vėjų, apšviečiama saulės, su nedideliu nuolydžiu į pietus. Nesodinkite pomidorų daubose ar lomose, nes čia dažniausiai būna šalnos.

Dirvos paruošimas ir tręšimas Pomidorai mėgsta giliai supurentą dirvą. Lengvos mechaninės sudėties žemė ankstyvą pavasarį kultivuojama cm gyliu, vidutinio sunkumo — cm gyliu. Jei pomidorai bus auginami laistomame plote, mineralinių trąšų dozę reikia didinti 25 procentais.

Pagrindiniam dirvos tręšimui tinka Hydrocomplex, Vasara, Cemira Cropcare, Arvi kompleksinės trąšos daržovėms.

Pomidorai TOLSTOI H, 35 sėklos

Daigai, sodinimo schema Sodinkite tik kokybiškus daigus: sveikus, su stipriomis šaknimis. Pomidorų daigai į lauką sodinami gegužės pabaigoje — birželio pradžioje.

aukštaūgio svorio aš esu storas reikia numesti svorio

Prieš sodindami pomidorų daigus į lauką, juos grūdinkite — nuimkite plėvelę ar išneškite į lauką aukštaūgio svorio neliekite. Prieš sodinimą išvakarėse daigus gausiai palaistykite. Pomidorai sodinami eilėmis, cm atstumu tarp eilių, paliekant eilėje apie 30 cm tarpelius tarp augalų.

aukštaūgio svorio marco polo svorio metimas

Ankstyvuosius, determinantinius kai kurių hibridų pomidorus galite sodinti po du - 70x70 cm. Prieš daigų sodinimą iškaskite duobutes ir į jas pripilkite vandens.

aukštaūgio svorio svorio metimas per vlcc apžvalgas

Kai jis susigers, sodinkite daigus. Jokiu būdu neberkite į duobutes trąšų.

Augalo šaknų zonoje susidaro per didelė trąšų koncentracija, nudega lapai, sumažėja derlius. Po sodinimo vėl palaistykite augalus ir juos apmulčiuokite durpėmis ar sausa žeme, kad nesusidarytų plutelė. Daigus sodinkite šiek tiek giliau negu augo puodelyje. Jei sodinate nedaug pomidorų, kuoliukus galite susmaigstyti prieš pomidorų sodinimą.

Asortimentas

Paprastai kuoliukai susmaigstomi šiaurinėje pusėje, apie 10 cm atstumu nuo augalų. Priežiūra ir laistymas Vegetacijos metu pomidorai laistomi, purenamas dirvos paviršius, augalai rišami, genimi. Iš pradžių dirva purenama giliau, vėliau cm gyliu, kad nebūtų pažeistos šaknys. Apkaupkite augalus, tada jie išleis papildomų šaknų.

Šalinkite atžalas. Atžalas, kurios auga iš stiebo prie žemės, taip pat reikia nugnybti. Augalus formuokite vienu ar dviem stiebais. Aukštaūgio svorio auginate aukštaūgius pomidorus, ne vėliau kaip prieš savaites iki derėjimo pabaigos nuskinkite augalo viršūnę palikdami virš kekės lapus. Jei pomidorus laistote, tai pasistenkite juos laistyti reguliariai.

Nereguliariai laistant, trūkinėja pomidorų vaisiai. Po laistymo supurenkite žemę - ne taip greitai išgaruos drėgmė.

aukštaūgio svorio yu ren shen lieknėja

Pomidorai papildomai tręšiami praėjus dviem savaitėms po sodinimo. Vegatacijos pradžioje tręškite trąšomis, turinčiomis daugiau azoto. Formuojantis vaisiams, naudokite trąšas, kurių sudėtyje yra daugiau kalio. Papildomai pomidorus tręšti tinka ir vienanarėmis, ir kompleksinėmis trąšomis Nutrifol, Vasara, Cemira Cropcare.

Boras pagerina vaisių mezgimą, padidina derlių.

Originalios Erfurto sėklos • Asortimentas

Norint lauke gauti sveikų pomidorų derlių, reikia profilaktiškai juos purkšti fungicidais. Pirmąjį kartą purkškite po pasodinimo praėjus maždaug dviem savaitėms, o vėliau kartokite kas dienų.

Naujienų prenumerata.