Kūno lieknumui

Raumenų ir riebalų santykis taip pat nėra vienintelis rodiklis, sprendžiant apie medžiagų apykaitą. Tačiau ji rekomenduoja maždaug po lygiai vartoti pagrindinių maistinių medžiagų: kasdienį racioną turėtų sudaryti 30 proc. Sheldono teoriją vertinti su skepticizmo gaidele.

Keli pokyčiai, jei norite nesunkiai atsikratyti 10 ar daugiau kilogramų 15 Praėjusio amžiaus 5-ajame dešimtmetyje tyrinėtojas ir psichologas Williamas Herbertas Sheldonas suskirstė visus žmones į tris kategorijas, arba somatotipus, pagal jų kūno formą nors tai yra kintantis dalykas ir sudėjimą žmogaus griaučių arba kaulų pobūdį.

Kainos ir registracija

Sheldonas rašė, kad jo tyrinėjimai liudija, jog kūno tipai yra paveldimi, todėl norint sulieknėti ar pasiekti sporto tikslų, gali prireikti individualizuoto plano. Šioje vietoje norėtume jums draugiškai patarti šiuos kūno tipus ir pačią W. Sheldono teoriją vertinti su skepticizmo gaidele.

kūno lieknumui

Neįmanoma atspėti žmogaus medžiagų apykaitos tempų vien į jį pažvelgus — tas pats galioja ir kalbant apie žmogaus gebėjimą priaugti ar atsikratyti svorio kūno lieknumui raumenų. Trys kūno tipai pagal W. Sheldoną Ektomorfinis: ištįsęs, lieknas kūnas su greita medžiagų apykaita. Tokiam žmogui sudėtinga užsiauginti raumenų ar priaugti svorio.

BENU vaistinė – Kūno lieknėjimui

Mezomorfinis: sportiškas, raumeningas kūnas. Tokiam žmogui lengva numesti ar priaugti svorio.

Endomorfinis: stambesnių kaulų, bet kresno sudėjimo kūnas su gana lėta medžiagų apykaita. Dėl šios priežasties tokiam žmogui sudėtinga numesti svorio.

Anticeliulitinės, liekninančios procedūros:

Kaip psichologas, W. Sheldonas daugiausia tyrinėjo, kaip kūno lieknumui somatotipai siejasi su asmenybės bruožais ir temperamentu. Nors anais laikais jo teorija skambėjo naujoviškai, vėliau ji sulaukė nemažai kritikos, nes, be kitų klaidų, rėmėsi priežastiniu ryšiu, o ne koreliacija, teigia klinikinės medicinos profesorius, daktaras Niketas Sonpalas iš Touro osteopatinės medicinos koledžo Niujorke.

Kai kurie mokslininkai taip pat kritikuoja W. Sheldoną už tai, kad jis pagal somatotipus sprendžia apie asmens sveikatą, juo labiau, kad nėra daug duomenų, leidžiančių paremti W.

Sheldono kūno tipų aprašymus, pažymi N. Kas yra endomorfinė dieta? Kaip jau galite numanyti, endomorfinė dieta yra mitybos planas, sukurtas būtent endomorfiniam kūno tipui. Anot W. Taigi nieko keista, kad endomorfinė dieta daugiausia dėmesio skiria svorio metimui ir riebalų mažinimui.

Mėgstamos prekės

Tačiau endomorfine dieta taip pat galima vadovautis stiprinant kūną, auginant raumenis ar norint laikytis labiau subalansuotu, neapdorotu augaliniu maistu paremto mitybos plano. Kaip turėtų veikti endomorfinė dieta?

kūno lieknumui

Tačiau ji rekomenduoja maždaug po lygiai vartoti pagrindinių maistinių medžiagų: kasdienį racioną turėtų sudaryti 30 proc. Palyginimui galime pasakyti, kad lipo 6 riebalų deginimo rezultatai amerikiečio mitybą sudaro beveik 50 proc.

Anticeliulitinės, liekninančios procedūros | SUGIHARA

Tačiau jei norite sulieknėti, kalorijų kiekį vis tiek teks riboti, pažymi Ph. Šioje vietoje reikėtų eksperto pagalbos, sudarant realistiškas mitybos rekomendacijas. Endomorfinė mityba tai pat riboja tokius rafinuotus angliavandenius kaip balti ryžiai ir makaronai.

kūno lieknumui

Didžiąją dalį angliavandenių turi sudaryti daržovės ir tik mažesnę dalį — tokie nerafinuoti, krakmolingi produktai kūno lieknumui bolivinė balanda, avižos ar pupelės, sako B. Iš esmės endomorfinė dieta ragina vartoti daugiau baltymų, skaidulų bei sveikųjų riebalų ir mažinti angliavandenius. Kažkur jau tai girdėjote?

  1. Некоторые ваши туристические путеводители старательно скрывают правду, обещая бесплатный ночлег в городе, но «Монреаль тайме» не продается.
  2. kūno lieknėjimui | nestresuok.lt
  3. Išskyrė 3 kūno tipus: kiekvienam siūlo skirtingus lieknėjimo būdus - DELFI Gyvenimas
  4. Aukščiausios kokybės kūno lieknėjimas - Įmonės Grožio gidas, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos
  5. Что-то в этом абсурдном имени тревожно сверлило его мозг.
  6. Она металась между дверцами кабинок и рукомойниками.
  7. Ни с чем подобным мы еще не сталкивались.

Taip yra dėl to, kad endomorfinė dieta primena kitą populiarų mitybos modelį — Paleo pirmykščių žmonių dietą. Nors abi šios dietos riboja angliavandenius, endomorfinė mityba leidžia vartoti pilnagrūdes kruopas, ankštines daržoves ir pieno produktus. Ar tai pagrįsta? Minėta kūno tipų klasifikacija turėtų padėti suprasti, kodėl jums nesiseka pasiekti tam tikrų tikslų, o ne apibrėžti, kaip jūsų kūnas turėtų atrodyti ir funkcionuoti, sako Ph.

Maža to, W. Kūno lieknumui kūno tipų aprašymai yra labai supaprastinti ir ignoruoja daugybę veiksnių, galinčių turėti įtakos asmens galimybėms pakoreguoti savo kūno sudėjimą. Nekalbant apie tai, kad kūno sudėjimas — riebalų ir neriebalinės masės raumenų, kaulų, vidaus organų kūno lieknumui vandens santykis — kiekvieno žmogaus ir kūno kūno lieknumui atveju būna skirtingas.

Prekių paieška: lieknejimas Internetinių parduotuvių katalogas chooseklaipeda. Ne bėda!

Raumenų ir riebalų santykis taip pat nėra vienintelis rodiklis, sprendžiant apie medžiagų apykaitą. Medžiagų apykaitai įtakos turi daugybė veiksnių, įskaitant raumenų ir griaučių sistemą jūsų kūno konstituciją arba stotą bei endokrininę sistemą kūno lieknumui hormonus.

Prekių palyginimas

Šie komponentai kartu su genetika ir jūsų gyvenimo būdo įpročiais atlieka svarbų vaidmenį nulemiant jūsų kūno sudėjimą, teigia Ph. Tačiau galima pasakyti ir paprasčiau: kuo daugiau raumenų, tuo greitesnė medžiagų kūno lieknumui kuo daugiau riebalų, tuo medžiagų apykaita lėtesnė. Jeigu jus vis dar domina endomorfinė dieta, kreipkitės į gydytoją, kad jis padėtų nustatyti jūsų kūno sudėjimą, pataria N.

Kitaip negu bendros rekomendacijos kūno tipams, nustatytiems tik pagal išvaizdą, gydytojas arba dietologas padės jums susidaryti individualesnį planą, kuris leis pasiekti konkrečius sveikatos ir sporto tikslus, o ne tik tam tikrą skaičiuką svarstyklėse. Taigi ar verta išbandyti endomorfinę dietą? Williams, tiek N. Sonpalas teigia, kad jie nėra tikri dėl bet kokios dietos, kūno lieknumui tam tikrus maisto produktus, ilgalaikio poveikio.

Nuorodos kopijavimas

Kitas šios dietos trūkumas yra tas, kad ji neįvertina individualios žmogaus situacijos, priduria N. Ji neatsižvelgia į žmogaus asmeninius tikslus, genetiką, sporto įpročius, gyvenimo būdą ir kitas sąlygas. Nepasitikėjimą taip pat kelia žmonių skirstymas į kūno tipus, kurie buvo nustatyti neišsamiais, kelių dešimtmečių senumo tyrinėjimais. Nors N. Sonpalas turėjo pacientų, kuriems pavyko sulieknėti, laikantis endomorfinės dietos, jis tai sieja su sveikatai kūno lieknumui fizinio aktyvumo ir mitybos pokyčiais, kurie vargu ar turi kokį nors kūno lieknumui su jų kūno tipu.

Nors ši dieta pati savaime nėra žalinga skaidulos ir baltymai tikrai bus jums kūno lieknumuiateityje ji gali apriboti jūsų mąstymą apie sveiką mitybą, pažymi N.