Svorio kliūtis. Fizinės ir medicininės kliūtys, užkertančios kelią svorio kritimui

Kasdienė meditacijos praktika padeda sustiprinti tavo ketinimą numesti svorio taip, kad tu labiau įsipareigoji mankštintis, laikytis saikingos mitybos ir kitų sveikų praktikų. Tai individualu, būkite tiesiog sąmoningi, atpažinkite, kokius signalus leidžia jūsų kūnas, kai išalksta. Jei nori sotesnių pusryčių, į košę įdeda du šaukštus liesos varškės. Mados propaguojami lieknumo standartai neatitinka medicinos nustatytų normų. Taip yra todėl, kad tu toliau valgai, tiek daug nesudegindamas.

Svorio kliūtis ir medicininės kliūtys, užkertančios kelią svorio kritimui by Malia Frey; Apžvalgą pateikė Hotels. Tačiau kai kuriems žmonėms svorio netekimas neapsiriboja tik dieta ir pradeda naudotis. Dietininkai taip pat gali susidurti su reikšmingomis fizinėmis, emocinėmis ar aplinkosaugos kliūtimis, kurios sukelia svorio svorio kliūtis ir apsunkina numesti svorį.

Jei negalite numesti gerai praleidžia degindamas pilvo riebalus, svorio kliūtis norėsite ieškoti fizinės priežasties. Fizinės barjeros svorio mažinimui gali būti tokie paprasti, kaip miego stoka arba sudėtinga medicininė diagnozė.

Tačiau, kaip ir emocinės kliūtys ir aplinkos kliūtys svorio mažinimui, yra būdų, kaip įveikti sunkumus ir numesti svorio.

Numesti svorio kliūtis

Fiziniai priežastys, dėl kurių negalima numesti svorio Nuovargis Tyrime, kuriame nagrinėjamos kliūtys sportuoti, dalyviai minėjo "nuovargį" kaip bendrą priežastį, dėl kurios jie nesinaudojo. Visiškas išsekimas ir miego trūkumas taip pat gali būti įprasta priežastis, kodėl dietininkai grįžta į nesveiką mitybą ir negali prarasti svorio. Tyrimai parodė, kad miegas veikia leptino ir gralino gamybą, du hormonus, turinčius įtakos apetitui, svorio netekimui ir riebalų metabolizmui.

Kai mokslininkai ištyrė ryšį tarp svorio svorio kliūtis ir miego, jie nustatė, kad žmonės, kuriems mažiau miego, labiau linkę turėti didesnį KMI. Mažiau nei aštuonių valandų miego metu KMI padidėjimas buvo proporcingas sumažėjusiam miegui.

  1. Kaip numesti svorio?
  2. Log in to Facebook | Facebook
  3. Suplėšytas keistuolių riebalų degintojas prieš lipo 6

Taigi, ką daryti, jei nepakanka miegoti? Tai priklauso nuo priežasties. Šeimos spaudimas, stresas iš darbo ir perpildytas grafikas gali prisidėti prie miego stokos.

svorio kliūtis

Bet kadangi nuovargis gali sukelti daugelį sveikatos problemų, svarbu tai spręsti. Jei jūsų planas yra perpildytas, prašau pagalbos iš šeimos ir draugų. Jei stresas išlieka naktį, sužinokite, kaip naudotis atpalaidavimo technika prieš miegą.

Diskomfortas Kai kuriems svorio kliūtis, paprastas diskomfortas yra fizinis barjeras naudotis ir sveiku maistu. Daugelis treniruokliu baigia treniruotes, nes pratimas yra per sunkus.

Svoris - Sveikas Žmogus

Ir pagal tyrimą, dietos dažnai nurodo "blogą skonį", nes jie nenorėjo valgyti sveikesnio svorio kliūtis, kai jie bandė numesti svorį. Jei negalite numesti svorio, praeityje jūsų diskomfortas yra svorio kliūtis, tačiau reikia šiek tiek namų darbų. Pratimai gali būti nemalonūs, ypač žmonėms, kuriems yra nutukę ar turi bendrų problemų.

Tokiais atvejais ištirkite, ar nėra svorio turinčios veiklos, pvz. Jei svorio kliūtis kelia susirūpinimą, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą apie kreipimąsi į fizioterapeutą, kuris gali rekomenduoti geriausius jūsų svorio mažinimo svorio kliūtis pratimus. Pravažiuojant maistui skirto maisto valgymo diskomfortui reikia šiek tiek darbo. Jei turite laiko virti, ištirkite keletą paprastų būdų, kaip daržovių skonis geresnis, o grilio liesos baltymų, pavyzdžiui, žuvies ar vištienos, skerdimui kalorijas.

Valgio įgūdžiai, kuriuos sužinosite, bus naudingi sveikai mitybai. Žmonėms, kurie neturi laiko virti, yra komercinės svorio netekimo dietos, kurios suteikia porcijomis kontroliuojamų maisto produktų, kurie yra panašūs į maisto produktus, kuriuos dauguma žmonių kasdien valgo.

Taigi, kokie tie 10 intuityvaus valgymo principų?

Jenny Craig ir Nutrisystem siūlo valgyti, pavyzdžiui, lazanja, čili ir sūrio omelets, kuriuose yra mažai riebalų ir kalorijų. Hormoniniai pokyčiai Hormoniniai moterų pokyčiai ne tik apsunkina numesti svorį, bet ir svorio kliūtis gali sukelti svorio augimą. Vaisingo amžiaus moterims labai dažnai pasireiškia svoris prieš pat menstruacijas ir jų metu. Kai kurios moterys praneša svorio padidėjimą iki penkių svarų. Jei pastebėsite, kad svorio padidėjimas atsitiks arba jaučiatės, kad negalite numesti svorio, stebėkite laikotarpį ir pažiūrėkite, ar atsirado modelis.

Related Content

Jei pastebite svorio padidėjimą menstruacijų metu, nepamirškite nekeisti dietos, kad atitiktų pokyčius. Moterims taip pat dažnai pasitaiko svorio padidėjimas ir svorio sumažėjimas.

svorio kliūtis

Daugelis tyrimų teigia, kad svorio padidėjimas atsiranda dėl perimenopauzės, menopauzės ir postmenopauzės pasikeitimų. Bet tiksli svorio prieaugio priežastis yra ginčytina.

Svorio metimas: klaidos pradedant mesti svorį

Kai kurie mokslininkai nustatė, kad hormoniniai pokyčiai sukelia moterų svorio didėjimą. Kiti praneša, kad per menopauzę moterys dažniausiai patiria lėtesnį metabolizmą, todėl gali jaustis, kad jie negali prarasti svorio. Tačiau kiti tyrėjai nurodo, kad fiziniai pokyčiai ir svorio prieaugis, dažnai priskiriami menopauzei, gali būti susiję su gyvenimo būdo pokyčiais, svorio kliūtis dažnai būna vidutinio sunkumo. Vienas neseniai atliktas tyrimas parodė, kad moterys, kurios išliko aktyvios per menopauzę, patyrė menką svorio padidėjimą.

Tai paskatino juos abejoti, ar svorio padidėjimą sukelia aktyvumo mažėjimas, nei hormonų pasikeitimas. Pagrindinės sveikatos sąlygos Yra tam tikrų sveikatos būklių ir vaistų, kurie gali sukelti svorio padidėjimą arba padaryti sunkesnį svorį.

Cushingo liga arba Cushingo sindromas: Cushingo sindromas atsiranda, kai organizmas per daug kortizolio.

Video 360 VR Winter swimming, hardening with cold water, cold water, immunity, health

Ši būklė dažniau pasireiškia moterims nei vyrams ir gali būti sukelta vartojant tam tikrus kortizonu panašius vaistus, pvz. Kušingo liga yra tada, kai kortizolio padidėjimas atsiranda dėl auglio, esančio hipofizyje. Svorio padidėjimas liemens, galvos ir kaklo srityje yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių Cushingo sindromo simptomų. Sąlyga yra gydoma ir turėtų būti svorio kliūtis jūsų gydytojo.

svorio kliūtis

Skydliaukės liauka kaklo srityje yra atsakinga už hormonų, kurie reguliuoja medžiagų apykaitą, gamybą. Kai skydliaukė tampa per maža, tai sukelia būklę, vadinamą hipotireozė ar maža skydliaukė. Svorio prieaugis yra dažnas, o žmonėms su mažu skydliaukės sunku stengtis numesti svorį.

svorio kliūtis

Ši būklė dažniau pasireiškia moterims nei vyrams ir paprastai gydoma vaistu. Medikamentai: kortikosteroidai, kai kurie antidepresantai ir vaistai, vartojami tam tikriems psichikos sutrikimams gydyti, dažnai sukelia svorio padidėjimą svorio kliūtis sunkesnį svorio mažėjimą.

Be to, kai kurie diabeto ir aukšto kraujo spaudimo vaistai taip pat gali jus pakenkti.

Kaip numesti svorio?

Jei negalite numesti svorio ir įtariate, kad vaistas gali būti kaltas, pasitarkite su vaistininku apie konkretų tablečių vartojimo šalutinį poveikį. Tada kreipkitės į savo svorio kliūtis priežiūros specialistą apie gydymo galimybes. Kai kuriais atvejais gali būti vaistai, tokie kaip svorio kliūtis, kurie gali būti naudojami kovojant su svorio padidėjimu.

Kai jūs bandote numesti svorį, jūs turite pasimėgauti savęs, kad ištirtų svorio kliūtis kokias fizines, emocines ar aplinkosaugines kliūtis, kurios gali turėti įtakos svorio netekimo sėkmei.

Pasiekite draugus, šeimą ir ekspertus, kad gautumėte reikiamą pagalbą, kad pasiektumėte svorio mažinimo tikslus. Šaltiniai: Brendan Gough, Mark T. Socialiniai mokslai ir medicina m. Sausio mėn. Svorio kliūtis m.

Nuorodos kopijavimas

Kovo 12 d. Neuropsichofarmakologija 35, ; doi: Everson-Rose, Gail A. Greendal, Karen A. Matthews, Javier I. Torrens, MaryFran Sowers "Fizinė veikla ir svorio ir juosmens perimetro pokyčiai "Midlife" moterys: moterų sveikatos tyrimai iš visos tautos ". Epidemiologija 9 : Gruodžio mėn. Viešoji biblioteka. Diabetas ir metabolizmas tomas 26 - Nr. Cushions sindromas Be pagrindai. Prieiga: m.