Baimė sulieknėti

Per ateinančius metus mano svoris padidėjo 10 kg. Kartą, dar nesuprasdamas, kaip visa tai veikia, ėmiau prašyti savo kūno , kad nustočiau jausti šį diskomfortą. Žmonės nėra pasimokę, kad dietos, kaip trumpalaikė svorio reguliavimo priemonė, nėra veiksmingos. Paprasčiausias pavyzdys iš sporto srities — norint pereiti į sunkiasvorius, reikia užsiauginti masės, o kartais atvirkščiai — sportininkai džiūna, mažina svorį , ruošia kūną reikiamai užduočiai.

Mažiau maisto — daugiau jaunystės. Mažiau maisto — gražesnė oda.

Per karantiną lietuviai priaugo virš 2 mln. kilogramų – dietologė pataria, kaip numesti svorio

Tai tik dalis mano sudaryto sąrašo. Kaip matai, mano sąrašas — tai trumpų frazių rinkinys, kurias, užėjus norui prikimšti skrandį, galėdavau sau lengvai ir ritmingai pakartoti, ir tai puikiai veikė.

 • Kas padės deginti pilvo riebalus
 • 10 kg atsikračiusi psichologė patarė, kaip sulieknėti: šios taisyklės laikosi japonai
 • Paula Čepinskaitė Asmeninio arch.
 • Populiarėja greitos medžiagų apykaitos dieta. Ar ji tikrai padeda sulieknėti? - DELFI FIT

Taip pat atkreipk dėmesį, kad sąraše nėra nei žodžio apie lieknėjimą. Mano tikslas buvo atrasti tokias priežastis, kurios susisietų su tuo, kas man iš tiesų yra labai svarbu ir, kad motyvacija neišgaruotų vos pamačius norimą skaičių ant svarstyklių ir įtilpus į norimo dydžio drabužius. Jeigu peržvelgtume mano sąrašą nuo viršaus, visi punktai man buvo ir tebėra labai svarbūs.

8 psichologinės priežastys, lemiančios antsvorį - nestresuok.lt

Man, kaip turinčiai daug veiklos ir norų, labai svarbu turėti daug energijos, baimė sulieknėti tarpu, prisikimšusi maisto, aš norėdavau tik tingėti ir pasyviai baimė sulieknėti laiką. Per daug privalgiusi jausdavausi apsunkusi ir be entuziazmo, tuo tarpu man labai patinka turėti šviesią galvą ir džiaugtis nuolat ateinančiomis kūrybinėmis idėjomis.

 1. Sveikas svorio netekimas 6 savaites
 2. Išversti svorio netekimą vokiškai
 3. Misija – sulieknėti iki vasaros: anoreksija persirgusios merginos perspėjimai | nestresuok.lt
 4. Ar ji tikrai padeda sulieknėti?
 5. Ir, rodos, užtenka pradėti laikytis dietos ar mažiau valgyti, ir problemos neliks.
 6. Yra daržovių majonezas tinkamas svorio metimui

Man svarbu vartoti mažiau ir smagu žinoti, kad saikingai maitindamasi aš mažiau perku maisto ir taip prisidedu prie vartojimo mažinimo. Taip pat smagu žinoti, kad pinigus, kuriuos sutaupau valgydama mažiau, galiu išleisti kokybiškesniam maistui, o tai man irgi yra labai svarbu dėl daugelio priežasčių.

Aš tikiu, kad tas, kas sveikai ir saikingai maitinasi, gyvena ilgiau ir lėčiau sensta, nes kūnui nereikia švaistyti brangios gyvybinės energijos, kad suvirškintų didelius maisto kiekius. Taip pat baimė sulieknėti, kad persivalgymai neigiamai veikė mano odą, o man norėjosi ir tebesinori, kad ji būtų lygi ir sveika.

5 esminės klaidos, kliudančios jums sulieknėti

Kaip jau minėjau, tai tik dalis mano motyvacijos maitintis kuo saikingiau. Dabar Tavo eilė sudaryti savo sąrašą. Kodėl dar be noro sulieknėti Tau svarbu sveikai, saikingai maitintis ir reguliariai judėti visą likusį gyvenimą? Kuo ilgesnis sąrašas, tuo geriau.

Baimė numesti svorio, Moteris numetė 70 kg iš baimės įstrigti viešajame tualete

Ir būtinai prisimink kasdien tą sąrašą svorio netekimas fluoksetino. Klaida Nr. Dažnai tokiais atvejais palaiko tik mintis, kad dar šiek tiek pakentėsiu, juk Marytės gimtadienis už dviejų savaičių. Arba: jau nedaug liko, vos pora kilogramų. Tačiau kas toliau? Lygiai baimė sulieknėti pat ir numetus tuos porą paskutinių kilogramų — pripuolusios prie griežtai drausto maisto, elgiamės kaip nutrūkusios nuo grandinės.

Apie draudimus esu parašiusi visą atskirą straipsnį, o šį kartą pasakysiu tik tiek: kuo griežtesni draudimai, tuo stipresni nutrūkimai.

Nebijokite alkio Oksfordo psichologijos daktaro laipsnį turinti H. McCarthy ragina nebijoti lengvo alkio — jis netgi būtinas norint atsikratyti kilogramų. Apetito švytuoklė iš esmės moko liautis valgyti, kai pasisotiname. Helen skatina klientus neatsisakyti jokio mėgstamo maisto. Daugelio metų tyrimus ji derina su tendencija, skatinančia sąmoningą valgymą.

Viso to pasekmės aiškios ir, ko svoris numeta barzdą, Tau gerai pažįstamos: ataugantis svoris, eilinis nusivylimas savimi ir baimė, kad jau turbūt niekada nepavyks sulieknėti visam laikui. Teisingas sprendimas: Jokių griežtų apribojimų ir jau tikrai jokių dietų!

D. Trockis: dietos – blogis, kūnas pats žino, kada sustorėti arba sulieknėti

Pamiršk norą žūtbūt sulieknėti ir dar kartą sau primink visas priežastis, kurias susirašysi, kodėl Tau labai svarbu gyventi sveikai, judėti ir maitintis saikingai. Ir tuomet pagalvok, kaip realiai, per daug savęs nespaudžiant, gali sau padėti to siekti. Šiame straipsnyje rasi mitybos principus, kuriais vadovaujuosi aš. Galbūt patarimai pasirodys ir Tau priimtini.

kaip numesti svorį ant batuto svorio netekimas spa naujas hampšyras

Jų laikydamasi tikrai nesijausi save spraudžianti į baimė sulieknėti rėmus ir gana lengvai tokios mitybos galėsi laikytis visą likusį gyvenimą. O tai ir yra svarbiausia. Nes kai keitiesi laikinai, tai ir rezultatai būna laikini.

numesti viršutinės pilvo dalies svorį man 15 ir noriu numesti svorio

Nuspręsk tai daryti visam likusiam gyvenimui. Tai viena iš priežasčių, kodėl vis jaučiamės nepatenkintos savimi ir savo svoriu. Ne kartą esu stebėjusi, kaip vidutinio sudėjimo merginos desperatiškai bando įlįsti į XS dydžio drabužius.

lengvai riebalai praranda patarimus kaip galite numesti svorio kai esate nėščia

Kadangi jų baimė sulieknėti nėra smulkus, kad pasiektų šį nerealų tikslą, jos turi nuolat save kankinti, kęsti alkį, jausti nuolatinę įtampą. Jei esi vidutinio sudėjimo, niekada nebūsi liesa be milžiniškų valios pastangų. Ir pati žalioj jaunystėj norėjau būti liesa kaip manekenė. Ačiū Dievui, bėgantys metai priduoda išminties ir jau seniai neturiu tikslo būti į ką nors panaši.

Tiesa, kelti nerealius lūkesčius savo kūnui yra būdinga ne tik jaunoms mergaitėms, bet ir kai kurioms subrendusioms moterims. Tai jas tik stumia į desperaciją ir į beprasmį nuolatinį siekimą to, kas nepasiekiama.

Teisingas sprendimas: Kelti lieknėjimo tikslus atsižvelgiant į savo amžių ir kūno sudėjimą. Jau seniai laikas sau pripažinti, kad nebūsi liesa ilgakojė, jei Dievas davė kriaušės tipo figūrą. Tačiau Tavo kriaušės ar kito tipo figūra gali atrodyti nuostabiai, jei reguliariai judėsi, saikingai maitinsiesi ir savo apranga pabrėši gražiausias savo kūno vietas.

Tu gali būti tvirta, o ne išglebusi kriaušė. O dar geriau — mesk lauk baimė sulieknėti ir tiesiog rūpinkis savo kūnu.

 • Sveriantis riebalų nuostolis
 • Ar Intuityvus valgymas padeda sulieknėti? - Taika su maistu - Baimė numesti svorio
 • Youtube Pasak gydytojos dietologės, svorį metantys žmonės neretai turi klaidingų įsitikinimų — iš mitybos raciono išbraukia riebalus ir tikisi greitų rezultatų, tačiau svorio metimo pastangas reikėtų vertinti tik po dvejų metų.
 • D. Trockis: dietos – blogis, kūnas pats žino, kada sustorėti arba sulieknėti - DELFI Gyvenimas

Apie tai, kad rūpinimasis savimi yra tiesiausias kelias į sulieknėjimą ir puikią baimė sulieknėti, šiemet jau rašiau.

Man patiko vienoje knygoje perskaityta mintis apie tai, koks svoris yra tinkamiausias. Tai toks svoris, kurį Tu pasieki pagarbiai elgdamasis su savo kūnu.

Nepavyksta sulieknėti visam laikui? Turbūt darote šias 3 klaidas | nestresuok.lt

Geriau ir nepasakysi. Ir tokį svorį Tavo kūnas tikrai pasieks, jei tik nustosi jį spausti, tai marindama badu, tai vėl prikimšdama nenormaliai dideliais kiekiais maisto, tai sportuodama iki nukritimo, tai visai nejudėdama. Tavo kūnas nuostabus, gamtos duotas instrumentas gyventi pilnaverčiam laimingam gyvenimui. Elkis su juo tinkamai ir pagarbiai, nes tai, mieloji, — baimė sulieknėti Tavo namai, kol esi šioje Žemėje. Tai tiek šiam kartui. Mes, žinoma, galėtume apžvelgti ir daug kitokių dalykų, kurie Tau padėtų sulieknėti ir puikiai jaustis, tačiau šie trys — baimė sulieknėti puiki pradžia.

Dar kartą juos prisiminkime: 1.

geriausias būdas numesti apatinės nugaros dalies riebalus po plaučių uždegimo svorio

Atrask Tau svarbias, su lieknėjimu nesusijusias priežastis sveikai gyventi, saikingai maitintis ir reguliariai judėti. Įvesk tokius mitybos ir gyvenimo būdo pokyčius, kurių bus lengva laikytis visą likusį gyvenimą.

sabotuojančios svorio metimo pastangas cla nauda svorio metimui

Nekelk savo kūnui nerealistiškų lūkesčių ir elkis su juo pagarbiai bei su meile.