Monika sulieknėti

Tuomet juos interpretuojame, nagrinėjame, bandome suprasti, apie ką tai, kokia piešinio žinutė man, kas padeda mums įsisąmoninti tai, ką jaučiame. Šis patyrimas dažnai mūsų visuomenėje nurašomas, nors tai lygiai tokia pat netektis, kaip netektum artimo žmogaus.

Nežinau kaip kitoms, bet man numesti svorio visada buvo pagrindinis tikslas, kurio siekiau ne vienerius metus. Pavyzdžiui, iki kito pirmadienio ar kito mėnesio ir t.

riedučių riebalų deginimas

Dėl to niekada nepradėdavau. Šį kartą nusprendžiau nekartoti praeities klaidų. Pirmą sausio dieną internete radau galimybę sukurti individualų lieknėjimo planą.

Tai buvo galimybė sulieknėti nebadaujant ir nesportuojant. Atsakiau į klausimus ir užsirašiau. Po vienos savaitės pasisvėriau ir — septynių kilogramų kaip nebūta! Dabar žiūrint į senesnes nuotraukas, net nesitiki, kad tai buvau aš.

Dabar esu kitas žmogus! Ir kai pradėsite — išpildykite viską, visas 7 dienas, iki galo.

Visagino Monika, UAB darbuotojai (apdraustieji)

Nesustokite vos numetusi pirmuosius kilogramus. Savo lieknėjimo plano sudarymui eikite į NordenHealth. Panašiai kaip ryžtinga Monika, jau 35 tūkstančiai moterų visoje Lietuvoje atsikratė nereikalingų kilogramų.

Monika Ragauskaitė 27m. Monika per savaitę numetė 7 kilogramus.

Metodas per 7 dienas duoda matomų rezultatų be fizinių treniruočių, be badavimo ir be lieknėjimo tablečių. Metodo pagrinde yra kiekvienam naudotojui asmeniškai sudarytas individualus lieknėjimo planas 7 dienoms. Moterys, kurios persileidimą yra patyrusios jau seniai, atranda: oho, kiek daug yra užspaustų dalykų.

Jos verkia, nes pasirodo, kad jautė labai didžiulį liūdesį, skausmą. Naudojame ne tik dailės terapijos metodus. Mes sodiname augalus — tam, kad turėtume fizinę savo netekties išraišką, ryšį su prarastu vaikeliu.

Kai palaidojame žmogų, turime jo kapą, kur nueiti. Tuo tarpu moterys, kurios netenka vaikelio, kuris dar yra negimęs, dažnai nežino apie galimybę palaidoti tą vaikelį.

Jeigu to nepadarėme, turime augalą, kurį atėjus laikui galime persodinti į kokią nors vietą lauke, kuri galbūt atstotų kapą. Kitas dalykas — duodame vaikui vardą.

10 kg svorio prieš ir po

Tai irgi įprasminimas, kad tai ne tiesiog kažkoks įvykis, bet tai mano vaikas. Šiaip manau, kad tai labai individualu. Pastebėjau, kad tikintys žmonės atsigauna greičiau.

vidutinio amžiaus svorio metimas prieš ir po

Jie tame labai greitai atranda prasmę. Tikėjimas man pačiai labai svarbus. Savo darbe negaliu apie tai kalbėti, dažniausiai apie tai nekalbu, nes tai mano patyrimas, mano nuomonė, mano tikėjimas, kurio negaliu primesti ar pasiūlyti.

svorio netekimas storosios žarnos drėkinimas

Bet man asmeniškai tikėjimas labai padėjo. Man gyvenime apskritai labai padeda tikėjimas.

Tai kiekvienam dalykui duoda prasmę. Tu esi ne vienas — žymiai lengviau gyventi tikinčiam žmogui nei netikinčiam. To tyrimo išvadose rašoma, kad 95 proc. Vadinasi, absoliučiai didžiajai daugumai moterų psichologinė pagalba yra reikalinga. Apie tai verta kalbėti vien dėl to, kad pašalintume gėdos šydą, neva nepatogu, negalima apie tai kalbėti.

METAS PASITEMPTI: 8 PATARIMAI NORINTIEMS SULIEKNĖTI

Net pasakymas: nesakyk, kad laukiesi, iki 12 savaitės, jau apgaubia šitą reiškinį mistika. Ne viename moksliniame šaltinyje minima, kad kas 5 nėštumas baigiasi persileidimu. Tai vyksta, tai vyksta dažnai, turime apie tai kalbėti, pripažinti, kad moterys po to jaučiasi blogai, jos gali jaustis blogai.

Priežastys dažnai būna dėl chromosomų arba embrionų anomalijų, kurios nuo mūsų nepriklauso. Kodėl tuomet, kai monika sulieknėti netenka močiutės, mamos, gali sulaukti pagalbos, o kai netenka savo vaiko, jos priverstos tylėti?

Norėtųsi pakeisti tą požiūrį, nors pasaulyje vyrauja visiškai kitokios tendencijos, teigiančios, kad kol negimė, tol ne žmogus, kad galime rinktis, kas gali gimti, o kas ne. Manau, kad gyvybė yra vertybė savaime. Todėl, monika sulieknėti man buvimas to vaiko mama, kiek buvo duota, t. Aš džiaugiuosi, kad turėjau galimybę tiek pabūti jo mama.

Taip, aš jo nemačiau, įdomu, kas ten buvo, kaip galėjo būti, bet esu dėkinga, kad tai buvo. Plačiau — kovo 17 d.